O kas, jeigu visi galėtume tapti geriausiomis savo pačių versijomis? Jeigu mūsų, renkantis profesiją, nestabdytų vis dar visuomenėje egzistuojančios nuostatos, barjerai, stereotipai?..

Prof. dr. Inga Minelgaitė, Islandijos universiteto profesorė bei verslo konsultantė, WoW University kurso „Naujos kartos lyderystė“ dėstytoja bei Inga Jablonskė – vienintelio pasaulyje nuotolinio moterų universiteto WoW University įkūrėja ir vadovė inicijavo projektą „Aš Esu Tu“. Jo tikslas – prisidėti prie ateities, kurioje tiek vyrai, tiek moterys galėtų rinktis profesiją neribojami įsišaknijusių stereotipų.

Kartu su šiomis moterimis prabilo žinomi Lietuvos vyrai, sporto, muzikos, mokslo ir verslo pasaulio lyderiai: Andrius Mamontovas, Edmundas Jakilaitis, Gintaras Rinkevičius, Robertas Javtokas, Vladimiras Prudnikovas ir kiti. Jie ne tik lyderiai, pirmiausia jie – tėčiai. Auginantys ar jau užauginę savo dukras ir puikiai suvokiantys, kad jų vaikų laimė priklauso nuo galimybės realizuoti save, sukaupus visas jėgas tampant geriausia savo pačios versija pasirinktoje srityje. Kad ir kokia ji bebūtų.

Rugpjūčio 6 dieną, Palangos koncertų salėje įvyko „Aš Esu Tu“ parodos pristatymas. Ją pamatyti bus galima iki rugsėjo 1 dienos. Vėliau paroda keliaus po skirtingus Lietuvos miestus ir miestelius.

Susipažinkite su projekto iniciatorėmis

Prof. dr. Inga Minelgaitė

Islandijos universiteto profesorė bei verslo konsultantė. Per ilgus metus sukaupta darbo su didžiausiomis įmonėmis pasaulyje profesinė patirtis įkvėpė ją pradėti dalintis savo žiniomis su kitais ir įsteigti Projektų valdymo institutą. Inga Minelgaitė yra knygos „Demystifying Leadership in Iceland“ bendraautorė, kuri buvo nominuota Europos vadybos akademijos apdovanojimui ir pristatyta tokiose šalyse kaip Kinija ir JAV. Nominuota Lietuvos „Metų mokslininke“ dr. Inga Minelgaitė yra tarp 4 proc. skaitomiausių portalo academia.com tyrėjų (70 mln. vartotojų).

Inga Jablonskė

Vizionierė, antreprenerė, vienintelio pasaulyje nuotolinio moterų universiteto WoW University įkūrėja ir vadovė, vos per metus subūrusi daugiau nei 10 tūkst. moterų bendruomenę. Ji taip pat žinoma dėl anksčiau Lietuvai pristatytos konferencijos „Sveika ir laiminga mama“, autorinės įkvėpimo dirbtuvių metodikos, socialinės iniciatyvos „Ateitis kuria Lietuvai“ bei naujienų svetainės 15min.lt laidos „Vitaminai sielai“. Inga Jablonskė yra viso gyvenimo mokymosi entuziastė ir praktikė, aktyvi visuomenininkė, emocinio intelekto lavinimo specialistė.